ריאחו היום

בשנת 2009 RIEJU ביצעה מהלך עמוק ורחב בסדרת אופנועי השטח עם MARATHON ו-MRT, דגמי דו״ש בנפחים 125 ו-50 סמ״ק. לצדם הציגה צמד דגמי MARATHON 250 ו-450 סמ״ק. היו אלה אופנועי אנדורו מקצועיים בעלי תקינת כביש, מונעים באמצעות המנועים המצליחים של דגמי ימאהה WR.

דגמי השטח של RIEJU קיבלו חיזוק משמעותי במיוחד בשנת 2020, לאחר שחברת GASGAS נקנתה על ידי קונצרן פירר (Pierer Mobility AG) – המחזיקים במותגים KTM, הסקוורנה ועוד. במסגרת המהלך העסקי שביצע קונצרן הענק כלל את רכישת דגמי הטריאל של GASGAS וזכויות היוצר על שם המותג. מאחר והם מייצרים באופן עצמאי דגמי אנדורו מקצועיים, נפתחה עבור RIEJU הזדמנות עסקית לרכוש את ליין אופנועי האנדורו המקצועיים של GASGAS, יחד עם הטכנולוגיה והחלפים שייצרה ופיתחה בשנים האחרונות. בנוסף לכך, RIEJU אף שימרה את ההון האנושי והמשיכה את העסקתם של עובדי קו הייצור ומחלקות המחקר והפיתוח.

המחשבה של RIEJU מאחורי המהלך הייתה להפוך באופן מידי ומהיר לשחקן משמעותי בתחום ייצור אופנועי אנדורו מקצועי. מיד לאחר השלמת הרכישה RIEJU לקחה את סדרת אופנועי 2020 של GASGAS ולאחר התאמות וליטושים הציגה אותו כסדרה חדשה לשנת 2021 משופרת תחת מותג RIEJU. השיפורים שבוצעו היו ברמת ההרכבה ושיפור בקרת האיכות, הוספת אבזור, שיפור מערכות החשמל ושיפור איכות הפלסטיקה והמדבקות.

דבר היבואן

חברת RIEJU הספרדית היא מיצרני האופנועים המיוחדים, וותיקים והמוערכים בעולם, המתהדרת ב- 80 שנות ניסיון של ייצור אופנועי כביש, אופנועי אנדורו והשתתפות פעילה באליפויות אנדורו ברחבי העולם, עם עבר מפואר וכל זאת תוך שמירה על בעלות משפחתית!

אנו בקבוצת HM מוטורס החלטנו לייבא את האופנועים מתוצרת RIEJU ולהוסיפם למגוון המותגים שאותם אנו מייבאים כיוון שאנו צופים להם עתיד מוצלח בשוק הישראלי, שהוכיח את חיבתו למוצרים איכותים, המאובזרים היטב ומגיעים מוכנים לרכיבת האנדורו והארד אנדורו. אופנועי RIEJU מתאימים לאופי הרוכב הישראלי בכל הרמות, החל מרמת הרוכבים המתחילים, וכלה ברוכבים בוגרים ומנוסים.

חברת RIEJU הוכיחה את עצמה כחברה שותפה ותומכת לדרכנו והיא בהחלט שותפה פעילה לשיווק האופנועים בישראל וביחד איתה הוחלט על מהלך תמחור אגרסיבי כדי להנגיש את המותג לקהל הישראלי וביחד עם שרות חם ומחבק של קבוצת HM מוטורס העתיד נראה מבטיח. 

אנו צופים עתיד מבטיח למותג בישראל ומצפים לרוכבים מכל הרמות לפקוד את האתרים בהם נציג את הכלים להתרשם ולהתפעל ממש כמונו.

Scroll to Top
גלילה למעלה